DISTRIBÚTORSKY PROGRAM

Ponúkame Vám príležitosť stať sa súčasťou našej distribučnej siete a marketingu, t.j. budete mať prístup k veľkoobchodným cenám a budete môcť ponúknuť svojim zákazníkom moderné a technologicky vyspelé výrobky za dobrú cenu.

tiež hľadá spoločností, ktoré dovážajú LED produkty z Číny a / alebo iných výrobných oblastí v kvalite. Sme schopní ponúknuť nové riešenia pre dodávateľov ako aj odberateľov tým, že máme integrovaný dodávateľský reťazec, vrátane dostupnosti zásob v európskom sklade HUB, ceny na úrovni alebo dokonca nižšie ako čínske výrobné spoločnosti, v súlade kvalitou, rýchlosťou a efektívnosťou popredajných služieb. Samozrejme s medzinárodnou Celoeurópskou zárukou 2 roky.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac, potom prosím napíšte nám mail na objednavky@v-tac.sk alebo kontaktuje nás priamo telefonicky.
Pokrývame a dodávame výrobky v každej európskej krajine, rovnako aj vývoz mimo Európskej únie.

 

  Dôraz je kladený na návrh, vývoj a distribúciu všetkých typov energeticky úsporných výrobkov pre osvetlenie, najmä so zameraním na LED riešenia.

výrobcovia, ktorí produkujú výrobky sú certifikovaní podľa CE, RoHS a TÜV. Používame vysoko kvalitné LED čipy a komponenty dodávané firmami ako BRIDGELUX, Philips, Samsung, Sharp, Citizen a Epistar. Všetky výrobky sú vyrábané po rozsiahlých konzultáciách, výskumu a testovania s cieľom zabezpečiť prakticky základný účel – úsporu energie a cenovú dostupnosť. S rastúcim povedomím o technológiu LED po celom svete, sa snaží byť medzi globálnym priekopníkm v rozvoji a distribúcii tejto technológie. Záväzkom ale zostávajú aj aktualizácie a inovácií tak, aby sa začlenili do nášho sortimentu.

Partneri s poprednými dovoznými spoločnosťami rozširujeme svoj ??sortiment a máme zastúpenie v celej Európe, na Strednom východe a Ázii. Samozrejme s nekompromisným dôrazom na kvalitu a servis sa bude  snažiť udržať tento imidž a vyvíjať sa ako jedna z popredných značiek v obore.